Jelly Defense

Jelly Defense (iPhone y iPad) 1.12

Zaskaująco dobra tower defense na iPhone i iPad

Zalety

  • Świeże podejście do gier tower defense
  • Wciągająca rozgrywka
  • Oprawa graficzna i muzyczna
  • Oryginalny żelkowy świat

Wady

  • Pieniądze za zniszczone jednostki wroga trzeba zbierać ręcznie

Doskonały
9

Jelly Defense to gra strategiczna typu tower defense. Stawiamy wieże, tak aby najeźdźcy nie zdołali dotrzeć do końca planszy. Co odróżnia Jelly Defense od innych gier tego typu, to piękna grafika oraz oryginalni, żelkowi bohaterowie.

Twórcy Jelly Defense, polskie studio Infinite Dreams z Gliwic, musieli zmierzyć się z trudnym zadaniem. Gry typu tower defense to jeden z najbardziej popularnych gatunków gier strategicznych. Aby zdobyć uznanie i popularność wśród graczy, trzeba czymś ich pozytywnie zaskoczyć. Jelly Defense zdało ten egzamin.

Jelly Defense nie przynosi rewolucyjnych zmian jeśli chodzi o samą rozgrywkę w stylu tower defense. Budujemy różnego typy wież i robimy ich upgrade, cały czas mając na uwadze to aby zbalansować naszą obronę przed różnego rodzaju wrogami. Jelly Defense wyróżnia spośród innych gier tower defense na iPhone i iPad tym, że najeźdźcy jak i siły obrony to fikuśne żelkowe stwory. Występują one w dwóch podstawowych kolorach: niebieskim i czerwonym. Za to plansze na których toczymy boje są utrzymane w czerni i bieli. To doskonały zabieg artystyczny. Jelly Defense nie epatuje zbyt jaskrawą grafiką, a przy tym podkreśla oryginalny świat gry.

Jelly Defense to bardzo dobra tower defense na iPhone i iPad. Nie wprowadza rewolucji w gatunku, który wszyscy fani gier strategicznych tak bardzo lubią. Zaskakuje za to pozytywnie oprawą graficzną i przyjemną dla ucha muzyką.

Jelly Defense

Download

Jelly Defense (iPhone y iPad) 1.12

Opinie użytkowników o Jelly Defense